Treningi tenisowe

Prowadzę treningi indywidualne i wieloosobowe. Stosuję się do zasady, aby na korcie były maksymalnie 4 osoby co według mnie gwarantuje skuteczne nauczenie i poświęcenie odpowiedniej ilości uwagi każdej osobie.

Rodzaje treningów tenisowych:

  1. Indywidualny – zalecany na początku nauki tenisa. W tym przypadku można poświęcić uwagę jednej osobie i dopracować szczegóły techniki, poprawnych chwytów, poprawnej pracy na nogach. Później można zmienić na treningi wieloosobowe, aby wprowadzić element rywalizacji i gry towarzyskiej (a przy okazji cena jest zauważalnie niższa)
  2. 2-osobowy
  3. 3-osobowy
  4. 4-osobowy

Każdy z powyższych treningów ma inną cenę. Im więcej osób, tym cena jest niższa.

Treningi tenisa w Suwałkach mogą odbywać się od poniedziałku do soboty w godzinach ustalanych indywidualnie z każdym klientem. Mogę zaproponować trening, który trwa godzinę, półtorej godziny lub dwie godziny. Istnieje możliwość trenowania raz w tygodniu jak i 5 razy w tygodniu. Jestem elastyczny, możemy wspólnie ustalić różne godziny trenowania w różne dni. Nie ma potrzeby rezerwowania stałego terminu. Nie jest przeszkodą jeżeli wcześniej grałeś w tenisa we własnym zakresie. Postaramy się zmienić nawyki i wprowadzić nowe, poprawne. Do rozpoczęcia treningów potrzebujesz butów sportowych i sportowego, wygodnego stroju. Na początkowym etapie udostępniam nieodpłatnie rakietę tenisową, a potem mogę doradzić jaką rakietę kupić.

Moim zdaniem można zaczynać naukę tenisa już w wieku 5 lub 6 lat (w zależności do indywidualnych predyspozycji). Natomiast nie ma górnego limitu wieku. W każdym wieku możesz rozpocząć naukę gry w tenisa i cieszyć się tym sportem.

Prowadzę treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na początkowym etapie najwygodniej będzie Ci się trenowało z instruktorem tenisa. Ale w późniejszym okresie znajdziesz również przyjemność z gry z innymi tenisistkami i tenisistami.

Tenis jest sportem dla każdego. Jest to dyscyplina bardzo indywidualna, która kształtuje wiele umiejętności. Przy okazji angażuje do pracy wiele partii mięśni. Regularne uprawianie tego sportu pozwala na wyrobienie świetnej wydolności oddechowej, kondycji, zbudowanie mięśni, wysmuklenie sylwetki, schudnięcie oraz wpływa ogólnie pozytywnie na zdrowie.

Treningi tenisowe
CHAMPION
Szkoła tenisa ziemnego
w Suwałkach
Robert Usarek

509-094-653
Robert.usarek@op.pl
szkoła tenisa champion