O mnie

Nazywam się Robert Usarek, jestem instruktorem tenisa ziemnego w Suwałkach i właścicielem Szkoła Tenisa Champion. Prowadzę legalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą. Wraz z uprawnieniami instruktora tenisa posiadam również uprawnienia do organizowania obozów tenisowych.

Gram w tenisa od 30 lat, jest to moja pasja. Przez ten czas osiągnąłem wiele sukcesów, zdobyłem około 300 trofeów. Kariera turniejowa przeplata się z działalnością instruktorską od wielu lat. Prowadzę treningi tenisowe w Suwałkach oraz w pobliżu Suwałk.

Jestem propagatorem tenisa w Suwałkach, organizowałem turnieje tenisowe, ligi tenisowe, bale tenisisty, różne inne wydarzenia związane z tenisem, byłem kapitanem drużyny Suwałk w międzymiastowych rozgrywkach tenisowych. Współpracowałem z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach, z Urzędem Miasta w Suwałkach, z firmą Recman, a także z wieloma prywatnymi przedsiębiorcami i pasjonatami tenisa. Jestem również prezesem stowarzyszenia Suwalskie Towarzystwo Tenisowe.

Swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę od wielu lat przekazuję moim uczniom, młodszym i starszym. Na moich treningach tenisowych stosuję indywidualne podejście do każdej osoby. Zwracam uwagę na szczegóły, a także na to, aby grać w tenisa bez kontuzji. Doradzam również w sprawie wyboru odpowiedniego sprzętu tenisowego, którego prawidłowe parametry gwarantują przyjemną, skuteczną i bezkontuzyjną grę.

Moje osiągnięcia:

  • mistrz makroregionu w określonych kategoriach wiekowych (nagrody wręczał mi m.in. Wojciech Fibak)
  • wielokrotny mistrz Suwałk w turniejach tenisowych w kategorii open singiel oraz w kategorii open Debel
  • wielokrotne zwycięstwa turniejowe w turniejach w różnych miastach
  • zwycięzca prestigowego turnieju Recman Cup, a także zdobywane miejsca na podium w kolejnych edycjach
  • złoty medal w międzynarodowym turnieju tenisowym w Ukrainie w mieście Tarnopol w kategorii debel open oraz brązowy medal w kategorii singiel open
  • i wiele innych

Sport to zdrowie, a tenis jest wspaniałą dyscypliną.

Zapraszam,

Robert Usarek
Instruktor tenisa
Suwałki

O mnie
CHAMPION
Szkoła tenisa ziemnego
w Suwałkach
Robert Usarek

509-094-653
Robert.usarek@op.pl
szkoła tenisa champion