509 094 653 robert.usarek@op.pl

Tenis to moja pasja… – Robert Usarek

Usługi tenisowe:

1. Naciąganie rakiet tenisowych

Oferuję usługę profesjonalnego naciągania rakiet tenisowych przy użyciu profesjonalnej elektronicznej maszyny tenisowej (o wartości 10 000 zł).

Koszt naciągnięcia rakiety z naciągiem klienta: 30 zł

Koszt naciągnięcia rakiety z naciągiem dedykowanym: 30 zł
+ koszt naciągu (ustalenia indywidualne)

2. Wypożyczanie sprzętu tenisowego

Osoby, które chcą sprawdzić czy tenis im się spodoba nie muszą kupować sprzętu tenisowego. Użyczam na czas treningu do wypróbowania tzw. Rakiety testowe. Usługa jest bezpłatna.

3. Doradztwo tenisowe

Tenis wymaga dużej wiedzy również w sprawie właściwego doboru sprzętu tenisowego. Wiele razy spotkałem się z sytuacjami, gdy osoba miała źle dobraną rakietę i w konsekwencji narzekała na ból łokcia tenisisty. Zdrowie i bezpieczeństwo jest bardzo ważne, dlatego dobrze dobrana rakieta, buty pozwolą nam zmniejszyć do minimum wystąpienie kontuzji. Podzielę się swoją wiedzą i pomogę w odpowiednim dobraniu sprzętu. Usługa jest bezpłatna.

4. Pomoc w zakupach tenisowych

Aby dobrze dobrać sprzęt tenisowy, elementy garderoby, buty, akcesoria tenisowe i inne przedmioty tenisowe należy wiedzieć jak szukać, co szukać i gdzie szukać. Oferuję pomoc w tej kwestii. Posiadam również rabaty wynikające z uprawnień instruktora, więc mogę pomóc zrobić zakupy w dobrych cenach. Usługa jest bezpłatna.

Zapraszam do korzystania z usług.

OFICJALNY PARTNER CHAMPION

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.

SPONSORZY/PARTNERZY: