509 094 653 robert.usarek@op.pl

Tenis to moja pasja… – Robert Usarek

Suwalska Liga Tenisowa 2018, podział na grupy:

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

Grupa-do-12-lat

Debel Grupa I

Debel Grupa II

 

Regulamin Suwalskiej Ligi Tenisowej 2018:

zasady:

  1. liga trwa od 7 maja do 30 września
  2. Organizatorem ligi jest Suwalskie Towarzystwo Tenisowe
  3. każdy umawia się indywidualnie na mecz z innym zawodnikiem w terminie następującym: raz na 2 tygodnie począwszy od 7 maja (szczegółowe terminy podane są powyżej w plikach word „grupa I” itd
  4. przed umówieniem się na mecz należy pojechać na korty ziemne i dowiedzieć się czy w danym dniu i danej godzinie korty są wolne (korty są wolne zazwyczaj od g.8:00 do g. 16:00 w tygodniu oraz od 10 do 18 w weekend). Godziny 15-21 są do zweryfikowania na miejscu u kortowych (godzina od 20 do 21 jest dosyć pewna)
  5. miejsce rozgrywania meczu: korty ziemne przy ul. Wojska Polskiego lub korty sztuczne nad zalewem lub w innym dowolnie wybranym miejscu przez zawodników (korty sztuczne nad zalewem o nawierzchni sztucznej trawy będą na pewno łatwiej dostępne w godzinach 16:00-21:00 w tygodniu)
  6. sędziowanie we własnym zakresie
  7. płatność za kort dla kortowych – dotyczy kortów przy ul. Wojska Polskiego, lub na pływalni Osir (w przypadku kortów nad zalewem) lub wpisanie jako stowarzyszenie do zeszytu kortowych
  8. po rozegranym meczu należy podać wynik sędziemu naczelnemu (Pan Robert Usarek tel 509 094 653 lub Karol Szymański 517 013 091)
  9. należy pamiętać o posiadaniu piłek na rozegranie meczu
  10. każdy mecz rozgrywamy do dwóch wygranych setów, trzeci set to tzw. super tiebreak do 10 wygranych małych punktów
  11. tabele, wyniki będą na bieżąco aktualizowane, do wglądu na tej stronie
  12. osobą odpowiedzialną za przebieg Suwalskiej Ligi Tenisowej jest Pan Robert Usarek oraz Pan Karol Szymański. Wszelkie pytania, uwagi, wątpliwości należy kierować pod nr tel 509 094 653 lub 517 013 091
  13. W przypadku gdy dwie osoby nie wykażą inicjatywy umówienia się na mecz w wyznaczonym terminie zostanie naliczony obustronny walkower
  14. W przypadku gdy dwie osoby wspólnie ustalą, że będą chciały rozegrać mecz w innym ustalonym terminie – jest to możliwe, ale to należy to zgłosić organizatorom
  15. punktacja: za zwycięstwo – 2 pkt, za porażkę – 1 pkt, walkower – 0 pkt. O kolejności końcowej decyduje kolejno, ilość pkt, ilość rozegranych meczów, wygrany bezpośredni mecz, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek gemów wygranych do przegranych
  16.  Postanowienia końcowe:
    – Każdy uczestnik ligi zobowiązany jest do gry według zasady Fair-Play.
    – Organizator/Sędzia ma prawo usunąć zawodnika z ligi w przypadku nagannego zachowania.
    – O wszystkich sprawach nie ujętych w regulaminie rozstrzyga organizator.
    – Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych osobowych i wizerunku zawodników grających w rozgrywkach „Suwalska Liga Tenisowa” dla celów marketingowych oraz na potrzeby tych rozgrywek
    – Każdy uczestnik „Suwalskiej Ligi Tenisowej” zezwala organizatorowi na przekazanie danych kontaktowych (numer telefonu) pozostałym uczestnikom danej grupy.
    – Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne obrażenia i kontuzje powstałe podczas gier.
    – Uczestnicy biorą udział w rozgrywkach na własną odpowiedzialność.
    – Zapisanie się do rozgrywek jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
    – Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
  17. trzy najlepsze osoby/pary deblowe będą nagrodzone

 

Z tenisowym pozdrowieniem

Wiceprezes STT

Robert Usarek

 

 

 

Archiwum roku 2017

 

Klasyfikacja końcowa Suwalskiej Ligi Tenisowej 2017

GRUPA I    ilość meczów pkt sety
1 Szymański Karol 3 (+2 walkowery) 23 6:1
2 Cąkała Adam 4 (+ 1 walkower) 16 8:4
3 Kamiński Wiesław 4 (+1 walkower) 10 3:5
4 Stachowicz Michał 4 7 2:6
5 Chałko Paweł 3 4 1:6
6 Pietranis Krzysztof 1 3 2:1

GRUPA II         Ilość meczów pkt sety
1 Nartowicz Łukasz 6 23 12:1
2 Olszewski Filip 6 20 11:4
3 Cherubin Wacław 5 11 5:7
4 Skórka Jarosław 4 9 4:5
5 Nartowicz Konrad 4 4 1 :8
6 Grochowski Zbyszek 3 4 1:6

GRUPA III          Ilość meczów pkt sety
1 Staranowicz Janusz 8 25 14:6
2 Śliwowski Konrad 5 17 9:3
3 Kamiński Adam 4 16 8:0
4 Szeligowski Tomasz 3 7 3:5
5 Putra Andrzej 2 5 3:3
6 Kubitzki Jarosław 3 5 2:5
7 Sowulewska Julia 3 4 1:6
8 Zielińska Kornelia 3 4 1:6
9 Sadłowski Daniel 2 3 1:4
10 Lutostański Wojciech 2 2 0:4

Grupa V      Ilość meczów pkt Sety
1 Szemiel Zosia 7 23 12:4
2 Zalewki Mateusz 4 16 8:0
3 Sztukowski Kamil 6 15 8:6
4 Sowulewska Zuzia 6 14 6:7
5 Sztukowski Bartek 6 12 4:8
6 Dobkowski Jakub 4 10 5:5
7 Taraszkiewicz Kamil 2 8 4:0
8 Czeszkiewicz Dominik 4 7 2:6
9 Sokołowska Asia 6 7 1:12
10 Pazio Mateusz 3 6 2:4
11 Kotarska Natalia 2 5 2:2
12 Małysz Magda 2 4 2:3
13 Sadłowski Piotr 1 3 2:1
14 Paszko Bartek 1 2 1:2
GRUPA VI         ilość meczów pkt sety
1 Zielińska Róża 6 23 12:1
2 Maziarz Inga 9 23 11:7
3 Iwińska Wiktoria 7 21 12:6
4 Bagińska Krystyna 5 14 7:5
5 Maziarz Olga 7 10 5:5
6 Jagłowska Nikola 4 10 5:5
7 Pendras Czarek 3 7 3:4
8 Ciszewski Kuba 4 6 2:7

 

debel

I miejsce Bogdan Frydrych/Paweł Czernialis

II Adam Cąkała/Roman Kaleta

III Janusz Staranowicz/Adam Zieliński

IV Wiesław Kamiński/Bogdan Sadowski

V Julia Sowulewska/Kornelia Zielińska

 

Podział Suwalskiej Ligi Tenisowej na grupy:

 

Grupa I

Cąkała Adam

Pietranis Krzysztof

Szymański Karol

Stachowicz Michał

Szeszko Robert

Chałko Paweł

Kamiński Wiesław

 

 

Grupa II

Nartowicz Łukasz

Nartowicz Konrad

Olszewski Filip

Skórka Jarosław

Kropiewnicki Darek

Grochowski Zbyszek

Grygieńć Tomasz

Cherubin Wacław

Niedźwiecki Jacek

 

Grupa III

Śliwowski Konrad

Sadłowski Daniel

Kubitzki Jarosław

Szeligowski Tomasz

Putra Andrzej

Zieliński Adam

Lutostański Wojciech

Staranowicz Janusz

Sowulewska Julia

Zielińska Kornelia

Kamiński Adam

 

 

Grupa IV

Makarska Urszula

Kropiewnicki Bartek

Paszko Bartek

Sadłowski Piotr

Krukowski Stanisław

Zaforymski Tomasz

Żbikowski Marek

Kotarski Krzysztof

Suproń Tomasz

Pazio Lech

Górski Witold

 

Grupa V

Kotarska Natalia

Sowulewska Zuzanna

Sokołowska Joanna

Pazio Mateusz

Małysz Magda

Szemiel Zosia

Taraszkiewicz Kamil

Krupiński Arkadiusz

Zalewski Mateusz

Czeszkiewicz Dominik

Aleksandrowicz Paulina

Sztukowski Bartek

Sztukowski Kamil

Dobkowski Jakub

 

Grupa VI

Zielińska Róża

Jagłowska Nikola

Maziarz Inga

Pendras Czarek

Iwińska Wiktoria

Ciszewski Jakub

Bagińska Krystyna

Nieznański Tymek

Staranowicz Edyta

Maziarz Olga

 

 

 

LIGA DEBLOWA:

grupa I

  1. Sowulewska Julia/Zielińska Kornelia
  2. Kamiński Wiesław/Sadowski Bogdan
  3. Niedźwiecki Jacek/Sobolewski Michał
  4. Frydrych Bogdan/Czernialis Paweł
  5. Cąkała Adam/Kaleta Roman
  6. Zieliński Adam/Staranowicz Janusz

grupa II

  1. Kotarski Krzyszof/Kotarska Natalia
  2. Pazio Leszek/Pazio Mateusz
  3. Lutostański Wojtek/Sochańska Dominika
  4. Sadłowski Daniel/Sadłowski Piotr
  5. Kuczyński-Szulcbacher Piotr/Kuczyńska-Szulcbacher Maria        kuczynscy.szulcbacher@interia.pl   lub 87-563-16-14 (do g. 15)

 

zasady:

  1. liga trwa od 15 maja do 30 września
  2. Organizatorem ligi jest Suwalskie Towarzystwo Tenisowe
  3. każdy umawia się indywidualnie na mecz z innym zawodnikiem w terminie dowolnym
  4. przed umówieniem się na mecz należy pojechać na korty ziemne i dowiedzieć się czy w danym dniu i danej godzinie korty są wolne (korty są wolne zazwyczaj od g.8:00 do g. 15:00 w tygodniu oraz od 10 do 18 w weekend). Godziny 15-21 są do zweryfikowania na miejscu u kortowych (godzina od 20 do 21 jest dosyć pewna)
  5. miejsce rozgrywania meczu: korty ziemne przy ul. Wojska Polskiego lub w innym dowolnie wybranym miejscu przez zawodników
  6. sędziowanie we własnym zakresie
  7. płatność za kort dla kortowych – dotyczy kortów przy ul. Wojska Polskiego (członkowie Stowarzyszenia STT mają zniżki i rozliczają się ze Stowarzyszeniem a nie z kortowymi, podając kortowym ilość godzin którą rozegrali w danym dniu)
  8. po rozegranym meczu należy podać wynik sędziemu naczelnemu (Pan Robert Usarek tel 509 094 653)
  9. należy pamiętać o posiadaniu piłek na rozegranie meczu
  10. każdy mecz rozgrywamy do dwóch wygranych setów, trzeci set to tzw. super tiebreak do 10 wygranych małych punktów
  11. tabele, wyniki będą na bieżąco aktualizowane, do wglądu na tej stronie
  12. można dopisać się do ligi do dowolnej grupy w trakcie trwania ligi
  13. osobą odpowiedzialną za przebieg Suwalskiej Ligi Tenisowej jest Pan Robert Usarek. Wszelkie pytania, uwagi, wątpliwości należy kierować pod nr tel 509 094 653

 

 

 

 

 

 

OFICJALNY PARTNER CHAMPION

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.

SPONSORZY/PARTNERZY: