509 094 653 robert.usarek@op.pl

Tenis to moja pasja… – Robert Usarek

O mnie

Mgr Robert Usarek
Wykształcenie: prawnicze
Uprawnienia tenisowe: instruktor tenisa oraz wychowawca w placówkach dla dzieci i młodzieży
Wiceprezes Stowarzyszenia „Suwalskie Towarzystwo Tenisowe”
Pierwsze kroki w tenisie: 1994r.

Metoda nauczania:

Prowadzę treningi sam. Dzięki temu mogę zapewnić indywidualne i bardzo staranne podejście do każdej osoby. Każde zagranie tenisowe zostanie rozłożone na czynniki pierwsze, pokażę najmniejsze szczegóły które pomogą w późniejszym czasie na jak najefektywniejszą grę. Zadbam o to, aby nauka tenisa była prowadzona profesjonalnie z indywidualnie dobranym tokiem nauczania. Lekcje tenisa w Suwałkach mogą być prowadzone od postaw, ale też pomogę w zmianie złych nawyków (które mogą powodować  m.in. występowanie kontuzji łokcia tenisisty oraz ograniczać możliwość progresu tenisowego).

W treningach będę również wykorzystywał różnego rodzaju pomoce technologiczne jak: kamera, aparat, odtwarzanie ruchów tenisowych w zwolnionym tempie, specjalny sensor pokazujący tętno i inne. Zapoznam Państwa również z elementami etykiety tenisowej, kultury tenisowej, odpowiednich zachowań tenisowych z zachowaniem zasad fair-play.

Posiadam profesjonalny sprzęt tenisowy, dobrany odpowiednio względem wieku osoby nauczanej ( wiele rodzajów piłek tenisowych o właściwej twardości, rakiety z prawidłową wagą dla dzieci itp.), dlatego każda osoba, w dowolnym wieku, zostanie potraktowana w odpowiedni sposób tenisowy.

 

Moja historia turniejowa:

1996 r. – pierwsze zwycięstwo turniejowe w Suwałkach

1997-2001 r. – m.in. mistrz województwa podlaskiego w odpowiedniej kategorii wiekowej, odebranie nagrody m.in. od Pana Wojciecha Fibaka (najlepszego polskiego tenisisty w historii)

2001-2014 r.– wiele zwycięstw indywidualnych i drużynowych w województwie podlaskim i warmińsko-mazurskim. Wielokrotne zwycięstwo w mistrzostwach Suwałk oraz w Grand Prix o puchar Prezydenta Suwałk

2015 r. – m.in. zwycięstwo w prestiżowym turnieju Recman Cup (pula nagród 10 000 zł)

OFICJALNY PARTNER CHAMPION

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.

SPONSORZY/PARTNERZY: